XIII Noche de cuentos

Teneryfa

Minione wydarzenia

14 October 2023

Islas

Teneryfa

Descripción del evento

"31. edycja STORY NIGHT po raz kolejny zgromadzi 16 gawędziarzy na sesjach dla dorosłych (w starym Convento de Santo Domingo) i dla rodzin (w Plaza de la Catedral w La Laguna) w sobotę 14 października, przy czym sześć sesji odbędzie się w całym dzień.

Program uzupełniają równoległe zajęcia rozpoczynające się 9 października warsztatami (dla dzieci i dorosłych), osiem „Spotkanych krużganków” z sesjami indywidualnymi odbywającymi się na dziedzińcach dziedzictwa kulturowego, przystępność „Spaceru opowieści” ulicami La Laguna pomiędzy sesjami i publikacje prezentowane w ramach Targów Książki na Teneryfie. Wszystkie zajęcia są bezpłatne, a liczba miejsc ograniczona. Na tej stronie możesz zarezerwować miejsce (również bezpłatnie). Czekamy na spotkanie z Państwem!

WAŻNE: dostępność zaproszeń zostanie ogłoszona za pośrednictwem kont Troysteatro i Cultura La Laguna w mediach społecznościowych.

Od 10.30 do 20.00 na Plaza de la Catedral (Scena Targów Książki), wstęp bezpłatny; oraz od 21:00 do 1:00 w Convento de Santo Domingo, wstęp bezpłatny za zaproszeniem
Aby wziąć udział w sesjach dla dorosłych w Convento de Santo Domingo, możesz otrzymać bezpłatne zaproszenie na giravento.es
"

Kategoria

Categoría del evento

Kultura I Rozrywka

Wiek

Cena

To wydarzenie jest bezpłatne

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Contenido
Logos React