Pepe Viyuela. Otoño Cultural CajaCanarias 2023

Teneryfa

Minione wydarzenia

11 November 2023

Islas

Teneryfa

Descripción del evento

"Pepe Viyuela studiował sztukę dramatyczną i zaczynał od wykonywania parodii za pomocą przedmiotów i bez słów. Jego pierwszy występ telewizyjny miał miejsce w Un, dos, tres… responda otra vez como humorista (Un, dos, tres… odpowiedz ponownie jako komik), gdzie zadał swoje słynne pytanie: „Ale co to jest?” Jego najbardziej znany skecz, w którym został uwięziony na składanym krześle, zostanie zapamiętany podczas wydarzenia Jesieni Kulturalnej CajaCanarias w 2023 r.

Ten miłośnik kina, teatru i telewizji jest wiceprezesem organizacji pozarządowej Payasos Sin Fronteras (Klauni bez Granic) oraz członkiem honorowym organizacji pozarządowych Amigosdela Tierra i Saniclown. Zagrał Filemóna w dwóch opowiadaniach Mortadelo y Filemón, które doczekały się ekranizacji: La gran aventura de Mortadelo y Filemón (Wielka przygoda Mortadelo i Filemón) (2003) oraz Mortadelo y Filemón. Misión: salvar la tierra (Misja: uratować Ziemię) (2008).

W teatrze brał udział w Festiwalu Teatrów Klasycznych w Meridzie i zagrał między innymi w teatralnej wersji „El pisito” (Małe mieszkanie). Ze swojej roli telewizyjnej Viyuela jest dobrze znany z roli Chemy Martíneza w serialu „Aída”.
"

Kategoria

Categoría del evento

Humor

Wiek

Cena

Odwiedź stronę internetową wydarzenia/sprzedaży biletów

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Contenido
Logos React