Gala de Solistas de la Danza Clásica. Tenerife

Teneryfa

Minione wydarzenia

17 April 2024

Islas

Teneryfa

Descripción del evento

"Zanurz się w wyjątkowy wieczór pełen elegancji: nasza GALA SOLOISTÓW BALETOWYCH. W ten wyjątkowy wieczór na scenie pojawią się najwybitniejsi tancerze aktualnej sceny, aby urzekać nas swoją techniką, umiejętnościami i pasją.

Primabaleriny zabłysną w solowych wykonaniach kultowych utworów, takich jak „Jezioro łabędzie”, „Don Kichot”, „Dziadek do orzechów”, „Korsarz”, „Szeherezada”, „Chopiniana”, „Esmeralda” i „Arlequinada”, prezentując swoje talent i dając nam niezapomniane widowisko dla wszystkich miłośników sztuki i tańca.

Nasza obsada solistów pochodzi z prestiżowych zespołów baletowych z całego świata, cenionych za umiejętność przekazywania historii i wzbudzania emocji poprzez taniec. Każdy tancerz ma swój niepowtarzalny głos, a podczas tej gali będziesz miał okazję docenić jego indywidualność, występując w starannie dobranych solówkach, aby urzekać i dotykać naszych serc.

Niezależnie od tego, czy pasjonujesz się tańcem, czy odkrywasz tę piękną sztukę po raz pierwszy, nasza Gala Baletowa Solo zapewni Ci niezapomniane wrażenia. Będziesz świadkiem idealnego połączenia muzyki, ruchu i ekspresji artystycznej, przenosząc się w świat marzeń i intensywnych emocji.

Niezwykła okazja, aby zanurzyć się w balecie klasycznym w najlepszym wydaniu."

Kategoria

Categoría del evento

Taniec

Wiek

Cena

Odwiedź stronę internetową wydarzenia/sprzedaży biletów

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Contenido
Logos React