Teneryfa

Pepe Viyuela. Otoño Cultural CajaCanarias 2023

11 November 2023

Islas

Teneryfa

Descripción del evento

"Pepe Viyuela studiował sztukę dramatyczną i zaczynał od wykonywania parodii za pomocą przedmiotów i bez słów. Jego pierwszy występ telewizyjny miał miejsce w Un, dos, tres… responda otra vez como humorista (Un, dos, tres… odpowiedz ponownie jako komik), gdzie zadał swoje słynne pytanie: „Ale co to jest?” Jego najbardziej znany skecz, w którym został uwięziony na składanym krześle, zostanie zapamiętany podczas wydarzenia Jesieni Kulturalnej CajaCanarias w 2023 r.

Ten miłośnik kina, teatru i telewizji jest wiceprezesem organizacji pozarządowej Payasos Sin Fronteras (Klauni bez Granic) oraz członkiem honorowym organizacji pozarządowych Amigosdela Tierra i Saniclown. Zagrał Filemóna w dwóch opowiadaniach Mortadelo y Filemón, które doczekały się ekranizacji: La gran aventura de Mortadelo y Filemón (Wielka przygoda Mortadelo i Filemón) (2003) oraz Mortadelo y Filemón. Misión: salvar la tierra (Misja: uratować Ziemię) (2008).

W teatrze brał udział w Festiwalu Teatrów Klasycznych w Meridzie i zagrał między innymi w teatralnej wersji „El pisito” (Małe mieszkanie). Ze swojej roli telewizyjnej Viyuela jest dobrze znany z roli Chemy Martíneza w serialu „Aída”.
"

Kategoria

Categoría del evento

Humor

Wiek

Cena

Odwiedź stronę internetową wydarzenia/sprzedaży biletów

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO