Teneryfa

OFFTHEROOF

24 June 2023

Islas

Teneryfa

Descripción del evento

"Zeszliśmy z dachu na trzecią edycję OFFtheRoof
W sobotę 24 czerwca w naszym tzw. drugim domu: Bulán Social Club od 23:00 do 06:00.
Kolejka
Etykieta upiornej fali RANCEL GC
Mieszkający w Berlinie DJ i producent, którego muzyka to fuzja dwóch wielkich pasji: fal i elektroniki. Rancel przenosi swoich słuchaczy w różne doświadczenia na morzu, coś wyjątkowego, co osiąga, łącząc gatunki i dodając uwodzicielski posmak lat 90.
MAURA IT Psychostasia/Release Sustain
Maura od lat urzeka swoją obecnością na londyńskiej scenie muzycznej. Z produkcjami dla Psychostasia Recordings, Release Sustain, Vitalik, Sneaky Music i Deependence, nadal ciężko pracuje w studio nad projektami solowymi i kooperacyjnymi. Wyróżniający się dynamicznymi setami niezależnie od trendów muzycznych, pokazujący selekcję, której nie dało się zaszufladkować w konkretnej epoce i starannie zbadaną z oldschoolowym klimatem i perspektywą przyszłości.
FRAN CABELLO
Po kilku latach rozwijania się jako DJ i koncertowania przy stolikach najbardziej kultowych klubów i festiwali na Wyspach Kanaryjskich, Fran Cabello przeniknął na wyższe szczeble elektronicznej i artystycznej atmosfery Wysp, między innymi dzięki umiejętności adaptacji dzięki czemu jego repertuar muzyczny stał się legendą. Jego zaangażowane badania w różnych stylach przekładają się na know-how i komunikację, które przy zachowaniu profesjonalizmu zamieniają jego sesje w dźwiękową historię.
JOSÉ HDEZ
Rezydent DJ w Bulán Social Club.
"

Kategoria

Categoría del evento

Festiwal

Wiek

Cena

Odwiedź stronę internetową wydarzenia/sprzedaży biletów

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO