Teneryfa

OFFTHEROOF

Minione wydarzenia

24 June 2023

Islas

Teneryfa

Descripción del evento

"Zeszliśmy z dachu na trzecią edycję OFFtheRoof
W sobotę 24 czerwca w naszym tzw. drugim domu: Bulán Social Club od 23:00 do 06:00.
Kolejka
Etykieta upiornej fali RANCEL GC
Mieszkający w Berlinie DJ i producent, którego muzyka to fuzja dwóch wielkich pasji: fal i elektroniki. Rancel przenosi swoich słuchaczy w różne doświadczenia na morzu, coś wyjątkowego, co osiąga, łącząc gatunki i dodając uwodzicielski posmak lat 90.
MAURA IT Psychostasia/Release Sustain
Maura od lat urzeka swoją obecnością na londyńskiej scenie muzycznej. Z produkcjami dla Psychostasia Recordings, Release Sustain, Vitalik, Sneaky Music i Deependence, nadal ciężko pracuje w studio nad projektami solowymi i kooperacyjnymi. Wyróżniający się dynamicznymi setami niezależnie od trendów muzycznych, pokazujący selekcję, której nie dało się zaszufladkować w konkretnej epoce i starannie zbadaną z oldschoolowym klimatem i perspektywą przyszłości.
FRAN CABELLO
Po kilku latach rozwijania się jako DJ i koncertowania przy stolikach najbardziej kultowych klubów i festiwali na Wyspach Kanaryjskich, Fran Cabello przeniknął na wyższe szczeble elektronicznej i artystycznej atmosfery Wysp, między innymi dzięki umiejętności adaptacji dzięki czemu jego repertuar muzyczny stał się legendą. Jego zaangażowane badania w różnych stylach przekładają się na know-how i komunikację, które przy zachowaniu profesjonalizmu zamieniają jego sesje w dźwiękową historię.
JOSÉ HDEZ
Rezydent DJ w Bulán Social Club.
"

Kategoria

Categoría del evento

Festiwal

Wiek

Cena

Odwiedź stronę internetową wydarzenia/sprzedaży biletów

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Contenido
Logos React