Gran Canaria

LPA SURF CITY NO LIMIT 2023

9 to 11 June

Islas

Gran Canaria

Descripción del evento

"Wyspy Kanaryjskie, ojczyzna najlepiej przystosowanego surfingu
Druga edycja LPA Surf City No Limit Fundación DISA odbędzie się w dniach 9-11 czerwca na plaży Las Canteras w Las Palmas de Gran Canaria na Wyspach Kanaryjskich.

Gran Canaria, na Wyspach Kanaryjskich i jej stolica, Las Palmas de Gran Canaria, po raz kolejny jest gospodarzem najlepiej dostosowanego surfingu w danym momencie podczas obchodów LPA Surf City No Limit Fundación DISA 2023, mistrzostw należących do Pucharu Hiszpanii w Parasurfingu Hiszpańskiej Federacji Surfingu, od 9 do 11 czerwca na plaży Las Canteras w rejonie Cícer. Po sukcesie ubiegłorocznego debiutu, impreza skupiająca kilku najwybitniejszych krajowych sportowców tej dyscypliny, stanie się w 2023 roku jedną z najważniejszych imprez surfingu adaptowanego w Europie.

Bezpłatny festiwal otwarty dla publiczności od piątku 9 czerwca do niedzieli 11 czerwca. Cały weekend wypoczynku i sportu na żywo z tą samą filozofią: integracja, integracja, doskonalenie i cały spektakl rywalizacji na najwyższym poziomie.
Wszystkie informacje na temat nowej edycji LPA Surf City No Limit Fundación DISA 2023 są dostępne na stronie internetowej www.openlpa.surf oraz w oficjalnych sieciach wydarzenia (openlpasurfcity).

Kategoria

Categoría del evento

Sport

Wiek

Cena

To wydarzenie jest bezpłatne

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO