MOVE. III Festival Internacional de las artes del movimiento en Canarias. Lanzarote

Lanzarote

Minione wydarzenia

13 to 15 June

Islas

Lanzarote

Descripción del evento

"„Sztuka ruchu w dalszym ciągu jest jednym z wybranych sposobów nawiązywania relacji. Istoty ludzkie zawsze wykorzystywały rytmiczne lub arytmiczne ruchy, aby nawiązać kontakt z dominującymi przejawami każdej epoki, od tańców powiązanych z przekonaniami o ochronie i poświęceniu dla Matki Ziemi, po nasze współczesności, w której w taki czy inny sposób manifestuje się w człowieku, tworząc tożsamości powiązane ze stylami sztuk ruchu.

Sztuki ruchu nadal rozwijają swoje dyscypliny w coraz bardziej nowoczesny sposób. Nie pomija się najbardziej klasycznych wersji najbardziej wymagających i klasycznych stylów, w których dyscyplina różnych szkół determinuje artystę.

W ostatnich dziesięcioleciach najbardziej współczesne koncepcje przejęły od najbardziej klasycznych dyscyplin, co spowodowało zmianę paradygmatu w sposobie postrzegania sztuk ruchu.

Tak powstał MOVE CANARIAS, obchodzący w 2024 roku swoją czwartą edycję, występujący na Lanzarote, Teneryfie, La Gomerze i El Hierro, który stara się zagłębiać w propozycje sztuk ruchu, ze szczególnym uwzględnieniem w tej edycji szkoleń i bycia wiodąca międzynarodowa otwarta przestrzeń interesująca dla turystów i mieszkańców Wysp Kanaryjskich, zlokalizowana w różnych miastach na wyspach, nadając w ten sposób mnogi wymiar propozycjom.
"""

Kategoria

Categoría del evento

Festiwal

Wiek

Cena

To wydarzenie jest bezpłatne

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Contenido
Logos React