Famtàstic · Noches de Artes Gastronómicas

Lanzarote

Minione wydarzenia

11 November 2023

Islas

Lanzarote

Descripción del evento

"
„Famtàstic · Noches de Artes Gastronómicas (Wieczory sztuki gastronomicznej) na Lanzarote!
Po raz pierwszy na Lanzarote w ramach festiwalu Famtàstic odbywa się udane wydarzenie Famtàstic · Noches de Artes Gastronómicas (Wieczory sztuki gastronomicznej). Przygotuj się na dwa ekscytujące wieczory w ramach tego wyjątkowego wydarzenia kulturalnego.

11.11 – (G)Astronomia (specjalna przestrzenna)
11 listopada Famtàstic poświęci jeden ze swoich wieczorów (G)Astronomii, przybliżając nas do wiedzy o przestrzeni kosmicznej poprzez multidyscyplinarne treści w ramach specjalnej sesji Spatial. Wieczór rozpoczniemy od zawsze tak charyzmatycznych win, jakie oferuje nam Bodegas El Grifo (D.O. Lanzarote) oraz muzyczny set DJ Vamp, miłośniczki płyt winylowych, z których na każdą okazję wydobywa najlepsze muzyczne rytmy. Wybór filmów krótkometrażowych Interstellar łączy w sobie to, co zabawne i pouczające, humor i dramat, rzeczywistość i science fiction. Ofertę gastronomiczną zapewnia szef kuchni, który jak nikt inny w swojej kuchni interpretuje tradycję i lokalne składniki, szef kuchni restauracji Castillo de San José, Pedro García Curbelo, który zaprojektował trzy ekskluzywne degustacje inspirowane kosmosem. Raper Javidream prezentuje swój nowy album Strangers.

Co to jest Famtàstic?
Famtàstic to wydarzenie łączące sztukę, gastronomię, muzykę i wiele więcej. Każdy wieczór tematyczny oferuje wyjątkową mieszankę:
Treść audiowizualna: Starannie wyselekcjonowane krajowe i międzynarodowe filmy krótkometrażowe na temat wieczoru.
Trzy degustacje gastronomiczne: Przygotowane przez szefów kuchni pasjonujących się kuchnią lokalną i zrównoważoną.
Występy na żywo: koncerty, teatr, pokazy i wiele więcej.
Sesje muzyczne: Kuratorami są DJ-e i selekcjonerzy.
Inne formy wyrazu artystycznego: Instalacje, wystawy i projekcje.
Famtàstic przekształca te niekonwencjonalne ekspresje kulturowe w zbiorowe doświadczenie. Nasza trzecia edycja poświęcona jest świętowaniu ziemniaków kanaryjskich i badaniu relacji pomiędzy gastronomią i astronomią.
Famtàstic · Noches de Artes Gastronómicas (Wieczory sztuki gastronomicznej) na Lanzarote to Twoja szansa na przeżycie spersonalizowanego doświadczenia kulturalnego. Wejdź w interakcję z artystami, poznaj innych uczestników i zanurz się w świecie smaków, dźwięków i kreatywności. Nie przegap tego wyjątkowego wydarzenia.
Zdobądź bilety i dołącz do świętowania kultury podczas Famtàstic · Noches de Artes Gastronómicas (Wieczory sztuki gastronomicznej)!”
"

Kategoria

Categoría del evento

Kuchnia

Wiek

Cena

Odwiedź stronę internetową wydarzenia/sprzedaży biletów

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Contenido
Logos React