34º Feria de artesanía de Lanzarote

Lanzarote

Minione wydarzenia

8 to 15 September

Islas

Lanzarote

Descripción del evento

"Trzydziesta czwarta edycja Targów Rzemiosła Lanzarote, najbardziej prestiżowego spotkania rzemieślników na wyspie i jednego z głównych targów na Wyspach Kanaryjskich, odbędzie się w dniach 8–15 września 2023 r. Te coroczne targi zbiegają się z festiwalem Nuestra Señora de Los Dolores (Matka Boża Bolesna), patronka wyspy, w miejscowości Mancha Blanca. Jej celem jest promocja twórczości lokalnych rzemieślników.
Targi Rzemiosła w Lanzarote to obowiązkowy punkt programu dla każdego odwiedzającego Wyspy Kanaryjskie. To coroczne wydarzenie prezentuje to, co najlepsze w tradycyjnym i współczesnym rzemiośle z całej wyspy, od pięknej ceramiki i tekstyliów po misterną biżuterię i stolarkę. Odkryj także innowacje technologiczne, które zmieniają krajobraz tradycyjnej produkcji rzemieślniczej.
Na Targach Rzemiosła Lanzarote 2023 weźmie udział ponad 100 rzemieślników z całych Wysp Kanaryjskich, którzy zaprezentują swoje tradycyjne i współczesne rzemiosło. Odwiedzający mogą również cieszyć się muzyką na żywo, parrandą (tradycyjną muzyką ludową Wysp Kanaryjskich), warsztatami, tradycyjnymi grami i degustacjami.
"

Kategoria

Categoría del evento

Festyn

Wiek

Cena

To wydarzenie jest bezpłatne

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Contenido
Logos React