Gran Canaria

Kike Pérez - ¿ES LA MIL?

16 December 2023

Islas

Gran Canaria

Descripción del evento

"Kike Pérez powraca i zadaje pytanie „Es la Mil?” lub „Czy to tysiąc i coś?” Nie wiemy, czy bezwarunkowo pełna wdzięczności publiczność zna odpowiedź. Komik, aktor i prezenter telewizyjny w swojej najnowszej roli nie jest do końca jasny i postanawia zamienić błąd matematyczny w cnotę, a przy okazji w śmiech.


Ta liczba dotyczy liczb. I zaczyna się od okrągłej liczby pomiędzy pytaniami „CZY TO JEDNĄ TYSIĄCĄ?”. Dołącz do komika z Wysp Kanaryjskich Kike’a Péreza w Alfredo Kraus Auditorium i weź udział w zabawnym przedstawieniu, które stawia pytanie: Co to znaczy być mieszkańcem Wysp Kanaryjskich?

A w 2023 roku osiągnął tę fenomenalną liczbę występów. Z obliczeń przeprowadzonych od 2006 roku, kiedy rozpoczął karierę zawodową, w tym roku Kike Pérez da swój tysięczny występ, co było nie do pomyślenia dla komika z Lanzarote, kiedy zaczynał. Nie udało się ustalić, który z jego występów będzie dokładnie tysięcznym.

Komik, aktor i prezenter telewizyjny w swojej najnowszej roli postanowił ten matematyczny błąd zamienić w cnotę i „na wszelki wypadek” planuje uczcić je wszystkie. Komik z Wysp Kanaryjskich Kike Pérez świętuje swój tysięczny występ nową trasą koncertową „Is it the one tysięczny?”. Niezależnie od tego, czy będzie to jego tysięczny występ, czy nie, z pewnością będzie to wieczór pełen śmiechu i dobrej zabawy.
"

Kategoria

Categoría del evento

Humor

Wiek

Cena

Odwiedź stronę internetową wydarzenia/sprzedaży biletów

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO