Rozalén. Gira 2024. Gran Canaria

Gran Canaria

6 to 7 September

Islas

Gran Canaria

Descripción del evento

"Rozalén powraca z hukiem na sceny naszego kraju! Utalentowany głos hiszpańskiego popu oraz piosenkarki i autorki tekstów wydaje nowy album, którego premiera zaplanowana jest na 2024 rok, a ona już dała nam zapowiedź swojego spektakularnego pierwszego singla „Lo tengo claro”.

Podczas tej niecierpliwie oczekiwanej trasy Rozalén zabierze nas w ekscytującą podróż przez nowe piosenki z tego projektu, pieczołowicie tworzone przez dwa lata w tętniących życiem studiach w Madrycie i Miami, pod uważną produkcją Ismaela Guijarro. Artystka znana z ponadczasowych hymnów, takich jak „La Puerta Violeta” i „Vivir”, zanurza się w popowych i korzeniowych melodiach, czerpiących z wpływów narodowych i latynoamerykańskich. Rezultatem jest fascynująca fuzja, w której współczesność obejmuje autentyczność. Według własnych słów Rozalén: „Ten album to kalejdoskop uścisków i pojedynków; odzwierciedlenie lat, w których prostota i to, co istotne, stają się bohaterami”.

Jak zwykle, każdy koncert w ramach tej trasy zostanie znakomicie przetłumaczony na język migowy przez Beatriz Romero, tłumaczkę Rozalén. Artystka potwierdza w ten sposób swoje zaangażowanie w spektakl inkluzywny, otwarty na wszystkie serca i uszy pragnące zanurzyć się w jej muzyce."

Kategoria

Categoría del evento

Muzyka

Wiek

Cena

Odwiedź stronę internetową wydarzenia/sprzedaży biletów

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Contenido
Logos React