LPA SURF CITY NO LIMIT 2023

Gran Canaria

Minione wydarzenia

18 to 20 Maj

Islas

Gran Canaria

Descripción del evento

"„Wyspy Kanaryjskie, ojczyzna najlepiej przystosowanego surfingu
Druga edycja LPA Surf City No Limit Fundación DISA odbędzie się w dniach 6-9 czerwca na plaży Las Canteras w Las Palmas de Gran Canaria na Wyspach Kanaryjskich.

Gran Canaria na Wyspach Kanaryjskich i jej stolica, Las Palmas de Gran Canaria, po raz kolejny są gospodarzami najlepiej zaadaptowanego surfingu w danym momencie wraz z obchodami LPA Surf City No Limit Fundación DISA 2024, mistrzostwami należącymi do Pucharu Hiszpanii Parasurfing Hiszpańska Federacja Surfingu, od 6 do 9 czerwca na plaży Las Canteras, w rejonie Cícer. Po sukcesie swojego zeszłorocznego debiutu impreza skupiająca kilku najwybitniejszych krajowych sportowców w tej dyscyplinie, stanie się w 2024 roku jedną z najważniejszych imprez adaptowanego surfingu w Europie.

Bezpłatny festiwal otwarty dla publiczności od czwartku 6 czerwca do niedzieli 9 czerwca. Cały weekend wypoczynku i sportu na żywo w myśl tej samej filozofii: inkluzja, integracja, doskonalenie i cały spektakl rywalizacji na najwyższym poziomie.
Wszystkie informacje na temat nowej edycji LPA Surf City No Limit Fundación DISA 2024 są dostępne na stronie internetowej www.openlpa.surf oraz w oficjalnych sieciach wydarzenia (openlpasurfcity).

"

Kategoria

Categoría del evento

Sport

Wiek

Cena

To wydarzenie jest bezpłatne

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Contenido
Logos React