Kike Pérez - ¿ES LA MIL?

Gran Canaria

Minione wydarzenia

16 December 2023

Islas

Gran Canaria

Descripción del evento

"Kike Pérez powraca i zadaje pytanie „Es la Mil?” lub „Czy to tysiąc i coś?” Nie wiemy, czy bezwarunkowo pełna wdzięczności publiczność zna odpowiedź. Komik, aktor i prezenter telewizyjny w swojej najnowszej roli nie jest do końca jasny i postanawia zamienić błąd matematyczny w cnotę, a przy okazji w śmiech.


Ta liczba dotyczy liczb. I zaczyna się od okrągłej liczby pomiędzy pytaniami „CZY TO JEDNĄ TYSIĄCĄ?”. Dołącz do komika z Wysp Kanaryjskich Kike’a Péreza w Alfredo Kraus Auditorium i weź udział w zabawnym przedstawieniu, które stawia pytanie: Co to znaczy być mieszkańcem Wysp Kanaryjskich?

A w 2023 roku osiągnął tę fenomenalną liczbę występów. Z obliczeń przeprowadzonych od 2006 roku, kiedy rozpoczął karierę zawodową, w tym roku Kike Pérez da swój tysięczny występ, co było nie do pomyślenia dla komika z Lanzarote, kiedy zaczynał. Nie udało się ustalić, który z jego występów będzie dokładnie tysięcznym.

Komik, aktor i prezenter telewizyjny w swojej najnowszej roli postanowił ten matematyczny błąd zamienić w cnotę i „na wszelki wypadek” planuje uczcić je wszystkie. Komik z Wysp Kanaryjskich Kike Pérez świętuje swój tysięczny występ nową trasą koncertową „Is it the one tysięczny?”. Niezależnie od tego, czy będzie to jego tysięczny występ, czy nie, z pewnością będzie to wieczór pełen śmiechu i dobrej zabawy.
"

Kategoria

Categoría del evento

Humor

Wiek

Cena

Odwiedź stronę internetową wydarzenia/sprzedaży biletów

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Contenido
Logos React