Festival SOLTURA, de Cultura y Sostenibilidad

Gran Canaria

Minione wydarzenia

10 to 11 Maj

Islas

Gran Canaria

Descripción del evento

Festiwal Kultury i Zrównoważonego Rozwoju SOLTURA przybywa do Agaete w maju na swoją czwartą edycję, po sukcesie w Firgas, Valsequillo i Arucas.

W programie koncerty, warsztaty plastyczne, teatralne, fotograficzne, partycypacyjne i gastronomiczne. Wydarzenia te odbędą się w siedmiu różnych miejscach: Plaza de la Constitución, Huerto de las Flores, parking obok Huerto de las Flores, początek ulicy Guayarmina, Casa de la Cultura, park Los Chorros i ulica La Concepción.

Program muzyczny obejmuje 12 koncertów różnej formatu, z udziałem zespołów i solistów z Wysp Kanaryjskich oraz sceny krajowej i międzynarodowej, takich jak Amparanoia, Ojalá Muchá, Las Karambas, Ant Cosmos, Caracoles, Laura Martel, Ana Label, Salomé Moreno, Claudia Álamo i Beselch Rodríguez, Chromatic Dúo, Arístides Moreno i grupa Entre Islas.

Nowością Festiwalu SOLTURA będzie pokaz gastronomiczny prowadzony przez szefa kuchni Borja Marrero, z lokalnymi produktami z Gran Canarii. To wydarzenie, które rozpocznie festiwal w piątek 10 maja w Huerto de las Flores, podkreśla zrównoważony rozwój i kulturę jako podstawowe filary tego święta.

Kategoria

Categoría del evento

Festiwal

Wiek

Cena

To wydarzenie jest bezpłatne

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Contenido
Logos React