El Perro Maldito. Valsequillo

Gran Canaria

28 September 2024

Islas

Gran Canaria

Descripción del evento

Każdego 28 września wieczorem miasto Valsequillo pogrąża się w ciemnościach, aby uczcić tajemnicze święto Wściekłego Psa. W tym wydarzeniu młodzież z miasteczka wciela się w aktorów piekielnego teatru, którego głównym bohaterem jest diabeł. Ich cel: siać strach wśród odważnych dusz, które odważą się być świadkami tego intrygującego wieczoru.

Pośród cieni odbywają się występy szczudlarzy, parady, tancerze zawieszeni w powietrzu i nie tylko. To urzekający spektakl, który ewoluował z biegiem czasu. W poprzednich edycjach pojawiali się nawet artyści, którzy zionęli ogniem, aż do chwili, gdy pewien godny pożałowania incydent doprowadził do zmiany tematu wydarzenia.

Dziś festiwal Mad Dog w dalszym ciągu urzeka swoim urokiem i rozrywką, przy zachowaniu rygorystycznych protokołów bezpieczeństwa. Oprócz intrygujących występów, uczestnicy mogą cieszyć się scenami muzycznymi, barami na plaży i tętniącą życiem nocną imprezą uliczną. Doświadczenie, które łączy mistyczne ze świątecznym w noc pełną wspaniałej zabawy.

Kategoria

Categoría del evento

Święto Ludowe

Wiek

Cena

To wydarzenie jest bezpłatne

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Contenido
Logos React