Teneryfa

Festival Veranos del Taoro

Minione wydarzenia

1 to 5 August

Islas

Teneryfa

Descripción del evento

"„Lato Taoro wykorzystuje wyjątkowe warunki klimatyczne wyspy wiecznej wiosny, wielkie nazwiska w dramatach narodowych i uprzywilejowane środowisko naturalne, Parque de la Sortija, w gminie Puerto de la Cruz, aby rozpocząć własną tradycję otwartego- teatr powietrzny Z Taoro summers łączymy tradycję imprez takich jak Regent's Park Open Air Theatre w Londynie czy Shakespeare in the Park w Nowym Jorku, gdzie teatr, mimo że znajduje się całkowicie na świeżym powietrzu, posiada przebieralnie dla obsady technicznej i artystycznej czy charakteryzację .

Jedną z cech definiujących to wydarzenie będzie jego pedagogiczne powołanie, niepodważalna wartość jego tłumaczy, niepodważalna wartość dzieła reprezentowanych tekstów oraz dążenie do przybliżenia jakości słowa mówionego słuchaczom znajdującym się dalej. z tych kontekstów dzięki różnorodności propozycji, które zdominują program tych trzech dni kultury lokalnej.

Ramy będą promować radość z popołudnia i nocy, aby wypełnić mózg nie tylko bodźcami poznawczymi, ale także zmysłowymi i empirycznymi”."

Kategoria

Categoría del evento

Festiwal

Wiek

Cena

Odwiedź stronę internetową wydarzenia/sprzedaży biletów

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Contenido
Logos React