OSTATNIA MINUTA: Koronawirus (COVID-19) tutaj

Vitanova Spa

Vitanova Spa Spa i ośrodki talasoterapii na Lanzarote

Spa z wodą morską w Playa Blanca

Bardzo blisko najbardziej pożądanej części wybrzeża Lanzarote – plaży Papagayo – znajduje się ponad 1000 metrów kwadratowych, gdzie zapomnisz o stresie, nadasz tonu mięśniom i poprawisz krążenie. Spa Vitanova, ośrodek propagujący korzyści talasoterapii i wchodzący w skład Dream Gran Castillo Resort w Playa Blanca, na południu wyspy, posiada wszystko, byś wyszedł stamtąd jak nowy: basen termalny z wodą morską, saunę i wannę z hydromasażem, okłady ciała, zabiegi kosmetyczne twarzy i kompletną kartę masaży.

Zabieg Cocoon poprawiający kondycję skóry

Sekwencja zabiegów obejmuje zamoczenia w zimnej i w ciepłej wodzie basenu termalnego, małego krytego jeziora, oświetlanego półkolem pionowych okien. Spokojna muzyka i zapachy otaczające gabinety zachęcają do poddania się któremuś z zabiegów: zabieg na twarz z kawiorem ma silne działanie przeciwzmarszczkowe, a zabieg zimnymi bandażami przynosi ulgę nogom. Szczególnie skuteczny Cocoon odnawia skórę, dzięki peelingowi, masażowi z kremem nawilżającym i okładowi ciała.

Isla Lanzarote

Dla zapoznania się z całą dostępną i zaktualizowaną informacją ma temat rozkładów jazdy, rezerwacji, lokalizacji i danych kontaktowych przejdź do oficjalnej strony internetowej.

PRZEJDŹ DO STRONY INTERNETOWEJ
Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

ODKRYJ