OSTATNIA MINUTA: Koronawirus (COVID-19) tutaj

Thalasso Center and Princesa Yaiza

Thalasso Center Princesa Yaiza Spa i ośrodki talasoterapii na Lanzarote

Basen z tysiąca i jednej nocy w spa położonym w Playa Blanca

Gwiaździste niebo, które choć nim nie jest tak właśnie wygląda, oraz ogromny basen z wodą morską i podwodną muzyką zwany „Tysiąc i jedna noc”, który odtwarza atmosferę słynnej baśni, są bezdyskusyjnymi bohaterami Thalasso Center Princesa Yaiza. To nowoczesne spa, położone na południu Lanzarote z widokiem na plażę Dorada, posiada 50 gabinetów do zabiegów mokrych i suchych, pomieszczenia relaksacyjne, łaźnię turecką i herbaciarnię. Prawdziwa oaza dla zmysłów, która daje wytchnienie ciału i pozwala uwolnić umysł.

Orientalne masaże i zabiegi dla dwojga

O ile lista metod z wykorzystaniem wody morskiej jest optymalna, uwagę zwraca możliwość wyboru płci masażysty, aby skorzystać z szerokiej gamy masaży orientalnych - mocnej strony ośrodka - lub ayurwedycznych. Jakość zabiegów kosmetycznych twarzy posiada gwarancję marek takich jak Carita i Thalion, zaś aromaterapia, luksusowej firmy brytyjskiej Aromatherapy Associates. Oprócz zabiegów mikropigmentacji, doradztwa w dziedzinie urody czy nowatorskiej światłopunktury, dostępne są rytuały dla dwojga, takie jak kuszący Raj Yaizy, tak relaksujący, że przeniesie cię w odległe krainy.

Isla Lanzarote

Dla zapoznania się z całą dostępną i zaktualizowaną informacją ma temat rozkładów jazdy, rezerwacji, lokalizacji i danych kontaktowych przejdź do oficjalnej strony internetowej.

PRZEJDŹ DO STRONY INTERNETOWEJ
Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

ODKRYJ