OSTATNIA MINUTA: Koronawirus (COVID-19) tutaj

Spa Hesperia Lanzarote

Spa Hesperia Lanzarote Spa i ośrodki talasoterapii na Lanzarote
Spa Hesperia Lanzarote Spa i ośrodki talasoterapii na Lanzarote

Basen termalny z marmurowymi łukami w Puerto Calero

Basen otoczony z obu stron rzymskimi łukami pokrytymi marmurem przyczynia się do stworzenia przytulnej i kameralnej atmosfery, sprawiającej, że spa w Hotelu Hesperia Lanzarote jest tak wyjątkowe. Relaksujące otoczenie, z dominacją ciepłych barw, tego spa usytuowanego na południu wyspy w miejscowości turystycznej Puerto Calero, otwiera bramy do świata doznań: bicze do masażu pleców, jacuzzi z zimną i ciepłą wodą, okrągłe prysznice z biczami wodnymi i łaźnia turecka. Ekscytująca półtoragodzinna podróż, działająca tonizująco na ciało i umysł.

Centrum Sport-In dla sportowców i romantyczne kąpiele dla dwojga

Od wrażeń w spa po uwalnianie endorfin w Sport-In, centrum przystosowanym dla osób preferujących sport. Ekskluzywne pakiety, specjalne menu oraz indywidualne doradztwo w czasie aktywnych wakacji, z których czerpie się przyjemność na siłowni czy też nurkując, uprawiając jogę albo kajakarstwo. Odmienne, i na dodatek sugestywne, są też kąpiele złote lub cynamonowe, z wykorzystaniem olejków - afrodyzjaków, jakich używa się podczas kąpieli romantycznych czy programów dla par, o wiele bardziej ekscytujących niż masaże z użyciem gorącej czekolady czy tybetańskich mis.

Isla Lanzarote

Dla zapoznania się z całą dostępną i zaktualizowaną informacją ma temat rozkładów jazdy, rezerwacji, lokalizacji i danych kontaktowych przejdź do oficjalnej strony internetowej.

PRZEJDŹ DO STRONY INTERNETOWEJ
Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

ODKRYJ