OSTATNIA MINUTA: Koronawirus (COVID-19) tutaj

Thalasso Gloria San Agustin

Thalasso Gloria San Agustín Spa i ośrodki talasoterapii

Talasoterapia i uroda na zamówienie w San Agustín

Promienie słoneczne przenikają przez szyby imponującej i awangardowej kopuły zygzakowej zwieńczającej Thalasso Gloria San Agustín, największy środek talasoterapii w Europie. Ten fantastyczny i nowoczesny budynek, zajmujący ponad 7000 metrów kwadratowych przeznaczonych do realizacji programów dietetycznych i zabiegów estetycznych w oparciu o morskie składniki aktywne prestiżowej firmy Thalgo, zajmuje boczne skrzydło Hotelu Gloria Palace San Agustín, położonego na południu wyspy Gran Canaria, kilka minut drogi od Maspalomas.

Bąbelkowa kąpiel w basenie odnowy biologicznej

Największy klejnot ośrodka nosi nazwę „Odnowy biologicznej” i wychodzi na zewnątrz, na słońce. Ten ogromny basen z biczami wodnymi, dozwolony dla osób powyżej 15 lat, posiada strumienie wody morskiej masujące całe ciało, kaskady oraz ławeczki perełkowe. Z dużego basenu przejdziemy do cieplutkiej wody (37 stopni Celsjusza) w pozostałych czterech, albo na siłownię czy też do sauny. Nie brakuje też zachęcających zabiegów w gabinetach: masaże relaksacyjne, peelingi z użyciem olejków eterycznych albo okłady z czekolady.

Isla Gran Canaria

Dla zapoznania się z całą dostępną i zaktualizowaną informacją ma temat rozkładów jazdy, rezerwacji, lokalizacji i danych kontaktowych przejdź do oficjalnej strony internetowej.

PRZEJDŹ DO STRONY INTERNETOWEJ
Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

ODKRYJ