OSTATNIA MINUTA: Koronawirus (COVID-19) tutaj

Gloria Thalasso Amadores

Gloria Thalasso Amadores Spa i ośrodki talasoterapii

Spa z widokiem na plażę w Amadores

Pożegnanie się ze stresem podczas masażu shiatsu na łóżku pod gołym niebem, z szumem morza w tle i widokiem na zachwycającą plażę w Amadores, jest luksusem, którego nie można pominąć w Gloria Thalasso Amadores. Ten fantastyczny ośrodek talasoterapii, mieszczący się w Hotelu Gloria Palace Amadores, w południowo-zachodniej części wyspy Gran Canaria, zajmuje 1800 metrów kwadratowych, na których błyszczy stymulujący basen odnowy biologicznej: relaksujące termy z wodą morską, biczami i ławeczkami perełkowymi.

Zabiegi w gabinetach i sala relaksacyjna z awangardowym wzornictwem

Z tego termalnego raju, dzięki wysokim przeszkleniom, widać wybrzeże. Po kąpieli termalnej można wskoczyć do ciepłego i zimnego basenu, udać się na siłownię ozdobioną muralami z graffiti lub zanurzyć się w świecie zabiegów na życzenie, przeprowadzanych w 30 gabinetach. Okłady z alg, peeling z użyciem czekolady, aloesu lub kwiatów, masaże orientalne i ayurwedyczne, akupunktura - zawsze na zapisy - czy po prostu chwile kontemplacji w sali relaksacyjnej o niezaprzeczalnie awangardowym klimacie.

Isla Gran Canaria

Dla zapoznania się z całą dostępną i zaktualizowaną informacją ma temat rozkładów jazdy, rezerwacji, lokalizacji i danych kontaktowych przejdź do oficjalnej strony internetowej.

PRZEJDŹ DO STRONY INTERNETOWEJ
Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

ODKRYJ