OSTATNIA MINUTA: Koronawirus (COVID-19) tutaj

Spa Bahía Vital

Spa i ośrodki talasoterapii na wyspie Fuerteventura
Spa i ośrodki talasoterapii na wyspie Fuerteventura
Spa i ośrodki talasoterapii na wyspie Fuerteventura
Spa i ośrodki talasoterapii na wyspie Fuerteventura

Luksusowe spa z widokiem na Lanzarote i wyspę Lobos

Harmoniczne połączenie zdrowia i urody znajdziesz w Bahía Vital, wyjątkowym spa w Gran Hotel Bahía Real, położonym na północy wyspy Fuerteventura. Ośrodek zajmujący 3000 metrów kwadratowych ze wspaniałymi i luksusowymi instalacjami kusi dodatkową zachętą: zachwycającymi widokami na Lanzarote i wysepkę Lobos, które oglądamy przez okna, pływając między biczami wodnymi i silną kaskadą centralną w dużym podgrzewanym basenie. Basen, jasny i elegancki, rozciąga się między kolumnami, wśród delikatnych aromatów i relaksującej muzyki.

Międzynarodowe masaże na północy wyspy Fuerteventura

Spokojna atmosfera odczuwalna jest szczególnie po zachodzie słońca, na śnieżnobiałych leżakach, ustawionych do zrelaksowania się po wizycie w saunie (jest ich kilka rodzajów) lub po odważnej próbie zanurzenia się w basenie z lodowatą wodą. Jednym z filarów ośrodka jest jego zespół masażystów: sprawne ręce, potrafiące dostosować liczne zabiegi do potrzeb konkretnego klienta. Nie można się oprzeć indyjskiemu champi, znakomitemu masażowi głowy i szyi, czy lomi lomi, który doprowadza do stanu pełnego relaksu, nie zapominając o nadzwyczajnych rytuałach, kąpielach i terapiach.

Isla Fuerteventura

Dla zapoznania się z całą dostępną i zaktualizowaną informacją ma temat rozkładów jazdy, rezerwacji, lokalizacji i danych kontaktowych przejdź do oficjalnej strony internetowej.

PRZEJDŹ DO STRONY INTERNETOWEJ

ODKRYJ