OSTATNIA MINUTA: Koronawirus (COVID-19) tutaj

Podróż na wyspy
Kanaryjskie wwrześniu

Co myślisz, gdy słyszysz słowo „wrzesień”? Wakacje we wrześniu kojarzą się nam z plażami, słońcem i planami, jak cieszyć się dobrą pogodą, takimi jak spacer po piwnicach z winami i degustacja win z apelacją, czy odwiedzenie Gran Canaria, Lanzarote i Fuerteventury w dniu świąt ich patronów... żeby przyłączyć się do zabawy!
Średnia
temperatura
28° C

Słońce przez
11 godzin
dziennie

W tym miesiącu
polecamy Ci...

1
Nadchodzi
winobranie

Czy wiesz, że o winach z Wysp Kanaryjskich pisał już Szekspir? Jego niezwykły smak pochodzi od starych odmian winorośli, które przetrwały epidemię filoksery, co sprawia, że są punktem odniesienia w branży. Jeśli chcesz na własne oczy zobaczyć, jak powstaje produkt z chronioną nazwą pochodzenia, sugerujemy wycieczkę z przewodnikiem w jednej z naszych winnic podczas wakacji na Wyspach Kanaryjskich. Niektóre z nich są tak imponujące jak same wina.

La Geria
Muzeum wina w La Palma
Muzeum miodu i wina

2
Zapomnij
o jesieni

Choć oficjalnie w tym miesiącu przypada dzień, w którym rozpoczyna się pora deszczów i szarówki... ale jeżeli wyruszysz na Wyspy Kanaryjskie we wrześniu, znajdziesz klimat tak ciepły i przyjemny, że bez problemu będzie tu można robić to, co najbardziej lubisz latem: pójść na plażę, aby popływać, odkrywać architekturę naszych miejscowości lub popłynąć na wycieczkę statkiem, aby zobaczyć wieloryby i delfiny.

Dziewicze plaże
Urocze miejsca
Zobacz wieloryby

3
Czas
pielgrzymek

We wrześniu na Wyspach Kanaryjskich również obchodzimy niektóre a naszych najbardziej fascynujących świąt i fiest. 8 września udajemy się do Teror, aby uczcić patronkę Gran Canaria; 15 września płyniemy na Lanzarote, aby wziąć udział w pielgrzymce poświęconej Matce Boskie Bolesnej, o której mówi się, że zatrzymała potoki lawy, które spływały na Tinajo, a w końcu 19 września uczestniczymy w pielgrzymce do sanktuarium patronki Fuerteventury, której towarzyszy muzyka i dobre jedzenie.

Teror
Tinajo
Betancuria

Album z podróży
Kamera