OSTATNIA MINUTA: Koronawirus (COVID-19) tutaj

Winiarnia Bodega El Lomo

Winiarnia Bodega El Lomo na Teneryfie
Winiarnia Bodega El Lomo na Teneryfie
Winiarnia Bodega El Lomo na Teneryfie

Odnowiona winiarnia na zboczu wzgórza

Na terenie winnicy o powierzchni 30 tysięcy metrów kwadratowych, położonej w północno-wschodniej części Teneryfy, w malowniczej wsi Tegueste znajduje się winiarnia Bodega El Lomo. Mieści się ona w zmodernizowanych obiektach, na które składa się między innymi laboratorium jakości oraz sala degustacyjna. Ponadto oprócz pomieszczenia przeznaczonego do produkcji wina, przygotowano również leżakownię, w której wina dojrzewają w specjalnych beczkach. Położenie na zboczu wzgórza, gdzie różnica poziomów osiąga nawet pięć metrów, umożliwia realizację wszystkich etapów produkcji z wykorzystaniem sił grawitacji, bez konieczności używania pomp, które wpływają negatywnie na jakość moszczu.

Zwiedzanie z przewodnikiem i sala degustacyjna

W ramach zwiedzania z przewodnikiem goście mają możliwość poznania obiektów winiarni oraz samych winnic, a także podziwiania piękna krajobrazu i otoczenia. Na koniec oferowana jest degustacja wina do którego podawane są przekąski. Winiarnia produkuje wina czerwone, różowe, białe i jednoszczepowe pod marką „El Lomo” oraz posiadające nazwę pochodzenia „Tacoronte-Acentejo”. Nowoczesne i wyróżniające się obiekty są łatwo dostępne dla zwiedzających oraz posiadają toalety i parking. Sala degustacyjna może pomieścić jednorazowo 80 osób, usadowionych przy pięknych stolikach z drewna algarrobo. Oprócz tego winiarnia organizuje różnego rodzaju imprezy okolicznościowe.

Isla Tenerife

Dla zapoznania się z całą dostępną i zaktualizowaną informacją ma temat rozkładów jazdy, rezerwacji, lokalizacji i danych kontaktowych przejdź do oficjalnej strony internetowej.

PRZEJDŹ DO STRONY INTERNETOWEJ
sí

ODKRYJ