OSTATNIA MINUTA: Koronawirus (COVID-19) tutaj

Bodegas Martinón

Bodegas Martinón na Lanzarote
Bodegas Martinón na Lanzarote

Ekologiczne podejście do uprawy winorośli

Piękne winnice znajdujące się w miejscowości Masdache w południowo-centralnej części Lanzarote zostały założone w 2006 roku przez rodzinę Martinón, która postanowiła rozpocząć tam ekscytujący projekt. Ci pasjonaci ekologicznej uprawy winorośli i nowych technologii potrafią produkować wyjątkowe wina ze szczepu malvasía. W okolicy wyraźnie widać obfitość winorośli i dorodne kiście winogron. Kamienne mury, zagłębienia i rowy, współgrające harmonijnie z krajobrazem, tworzą wspaniałe widoki.

Pierwsze wino w stu procentach ze szczepu malvasía z Lanzarote

Pracownicy winnicy Bodegas Martinón codziennie dokładają starań, aby produkowane wina były doskonałej jakości. Aby osiągnąć ten cel, rodzina Martinón wprowadziła na rynek pierwsze wino produkowane w 100% ze szczepu malvasía z Lanzarote, z odważnym i minimalistycznym wzorem etykiety oraz syntetycznym korkiem, który lepiej zachowuje świeżość wina. Winnica proponuje ciekawe wycieczki z przewodnikiem, idealne, by delektować się winami, próbować pysznych przekąsek i odkrywać spektakularne zakątki Masdache.

Isla Lanzarote

Dla zapoznania się z całą dostępną i zaktualizowaną informacją ma temat rozkładów jazdy, rezerwacji, lokalizacji i danych kontaktowych przejdź do oficjalnej strony internetowej.

PRZEJDŹ DO STRONY INTERNETOWEJ
Ja

Ja

ODKRYJ