OSTATNIA MINUTA: Koronawirus (COVID-19) tutaj

Bodegas La Florida

Bodegas La Florida na Lanzarote
Bodegas La Florida na Lanzarote
Bodegas La Florida na Lanzarote

Rzemieślnicze wina malvasia

Winnice La Florida, znajdujące się w San Bartolomé, w samym sercu wyspy Lanzarote, produkują wina w całości w sposób rzemieślniczy, od ręcznego sadzenia po zbiór winogron. Malvasía volcánica, dominująca w winnicy odmiana szczepu małmazja, dostosowują się do warunków środowiskowych, charakteryzują się niewielkimi rozmiarami oraz smakiem i równowagą, głównie w przypadku win białych.

Tradycyjna architektura Lanzarote

Odwiedzający mogą zrobić zakupy w sklepie z wykwintnymi lokalnymi produktami, takimi jak sól, sosy mojo i dżemy. Można w nim nabyć także przewodniki winiarskie i turystyczne. W winnicy z budynkami w tradycyjnym dla Lanzarote stylu architektonicznym znajduje się także ogród, w którym można świętować wyjątkowe okazje i w którym rośnie najstarsza na Wyspach Kanaryjskich dracena smocza, licząca 270 lat. A wszystko to wśród wyjątkowego krajobrazu wulkanicznego.

Isla Lanzarote

Dla zapoznania się z całą dostępną i zaktualizowaną informacją ma temat rozkładów jazdy, rezerwacji, lokalizacji i danych kontaktowych przejdź do oficjalnej strony internetowej.

PRZEJDŹ DO STRONY INTERNETOWEJ
Ja

ODKRYJ