OSTATNIA MINUTA: Koronawirus (COVID-19) tutaj

Winnica Vega Norte

Winnica Vega Norte, Winnice na wyspie La Palma
Winnica Vega Norte, Winnice na wyspie La Palma
Winnica Vega Norte, Winnice na wyspie La Palma
Winnica Vega Norte, Winnice na wyspie La Palma

Wyjątkowe wina z północno-zachodniego krańca wyspy La Palma

Winnica Noroeste de La Palma, znana bardziej ze swej marki Vega Norte, wytwarza wina na północy wyspy La Palma od 1998 roku. Obecnie rokrocznie przetwarza obfite zbiory winogron odmian listán, negramoll, almuñeco i albillo uprawianych w gminach Tijarafe, Garafía i Puntagorda. Produkuje szeroką gamę win czerwonych i białych, z których najbardziej prestiżowymi są wina crianza i wina uzyskiwane w procesie maceracji węglowej. Jej sztandarowym produktem jest wino czerwone, leżakujące przez piętnaście dni w beczkach z sosny kanaryjskiej.

Degustacja tradycyjnych produktów winiarskich i rolnych

Położona na drodze do Bellido, w sercu terenów rolniczych miejscowości Tijarafe, winnica Vega Norte organizuje wizyty z przewodnikiem po swych obiektach połączone z degustacją komentowaną czterech win białych i czerwonych oraz leżakującego w sosnowych beczkach wina tea. Można tu także skosztować szeregu lokalnych produktów rolnych, takich jak migdały, platany czy figi. Winnicę można zwiedzać od poniedziałku do piątku w godzinach porannych i popołudniowych, a w sobotę tylko przed południem. W niedzielę jest zamknięta. Vega Norte posiada ponadto sklep, w którym można zakupić jej wina.

Isla La Palma

Dla zapoznania się z całą dostępną i zaktualizowaną informacją ma temat rozkładów jazdy, rezerwacji, lokalizacji i danych kontaktowych przejdź do oficjalnej strony internetowej.

PRZEJDŹ DO STRONY INTERNETOWEJ
Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

ODKRYJ