OSTATNIA MINUTA: Koronawirus (COVID-19) tutaj

Winnica Las Tirajanas

Winnica Las Tirajanas, Winnice na wyspie Gran Canaria
Winnica Las Tirajanas, Winnice na wyspie Gran Canaria
Winnica Las Tirajanas, Winnice na wyspie Gran Canaria

Osiem win reprezentujących wyspę Gran Canaria

Winnica Las Tirajanas jest położona w miejscowości Tunte na południu wyspy Gran Canaria. Wytwarza swe wina ze zbiorów dostarczanych winnicy przez jej wspólników z różnych części wyspy, gdzie uprawia się winogrona charakterystyczne dla różnych mikroklimatów. Winnica jest otwarta dla zwiedzających codziennie (z wyjątkiem dni świątecznych) i oferuje dwa warianty wizyt, aby zwiedzić jej obiekty i skosztować ośmiu rodzajów wina, wytwarzanych tu z białych winogron odmian małmazja, verijadiego, albillo, verdello, listán i moscatel.

Degustacja komentowana wina i tradycyjnych produktów

Podczas wizyty z przewodnikiem po winnicy Las Tirajanas poznasz kulturę winiarstwa wyspy Gran Canaria poprzez degustacje komentowane jej głównych win. Ponadto, podczas trwającej godzinę degustacji możesz skosztować trzech rodzajów wina dobranych do typowych dla regionu produktów delikatesowych, takich jak oliwki, oliwa z oliwek czy tradycyjny ser z chlebem i sosem mojo. Aby w pełni skorzystać z wizyty, trzeba dokonać rezerwacji.

Isla Gran Canaria

Dla zapoznania się z całą dostępną i zaktualizowaną informacją ma temat rozkładów jazdy, rezerwacji, lokalizacji i danych kontaktowych przejdź do oficjalnej strony internetowej.

PRZEJDŹ DO STRONY INTERNETOWEJ
Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

ODKRYJ