OSTATNIA MINUTA: Koronawirus (COVID-19) tutaj

Budowle z kamienia naturalnego

Bodega Bentayga na Gran Canaria
Bodega Bentayga na Gran Canaria
Bodega Bentayga na Gran Canaria

Budowle z kamienia naturalnego

Winnica Bentayga znajduje się wśród przepięknych krajobrazów Parque Rural del Nublo – chronionego obszaru przyrodniczego na wyżej położonych terenach wyspy – który jest również częścią rezerwatu biosfery na Gran Canarii. Położona na wysokości ponad 1000 metrów piwnica została urządzona w naturalnej kamiennej jaskini, w której wina dojrzewają w naturalnych i optymalnych warunkach pod względem temperatury i wilgotności. Tak powstają wyjątkowe i niepowtarzalne wina: czerwone i białe odmiany mają mineralny charakter. Nadaje im go wulkaniczna gleba, na której rosną.

Zwiedzanie winnicy przez cały rok

Winnica Bentayga proponuje zwiedzanie z przewodnikiem przez cały rok z wyjątkiem sezonu zbiorów (druga połowa sierpnia i września), gdy wszyscy są zajęci produkcją. Wizyta obejmuje spacer po winnicy położonej najbliżej bodegi oraz, co najważniejsze, możliwość obejrzenia wszystkich instalacji i degustację dwóch rodzajów wina.

Isla Gran Canaria

Dla zapoznania się z całą dostępną i zaktualizowaną informacją ma temat rozkładów jazdy, rezerwacji, lokalizacji i danych kontaktowych przejdź do oficjalnej strony internetowej.

PRZEJDŹ DO STRONY INTERNETOWEJ
Ja

ODKRYJ