OSTATNIA MINUTA: Koronawirus (COVID-19) tutaj

Muzeum Morskie

Muzeum Morskie w La Palmie
Muzeum Morskie w La Palmie
Muzeum Morskie w La Palmie
Muzeum Morskie w La Palmie

Intensywna i ekscytująca podróż przez historię żeglugi

Muzeum Morskie mieści się wewnątrz statku Barco de la Virgen na placu La Alameda, w Santa Cruz de La Palma, stolicy wyspy. Stanowi ono dokładną replikę karaweli zbudowaną w 1940 roku z okazji obchodzonego co pięć lat Święta Niesienia Matki Boskiej. Od tamtego czasu ta symboliczna budowla stała się jednym z najbardziej charakterystycznych muzeów na La Palmie. Można w nim podziwiać niezwykle cenną kolekcję przedmiotów związanych z historią żeglugi, np. urządzenia nawigacyjne, modele i materiały graficzne o ogromnej wartości historycznej. Muzeum oferuje streszczenie pięciu wieków historii podczas jednej intensywnej i ekscytującej wizyty.

Najczęściej odwiedzane muzeum na La Palmie

Wyjątkowa przestrzeń, w której znajduje się muzeum oraz jego wielka wartość historyczna sprawiają, że Muzeum Morskie jest najczęściej odwiedzanym muzeum na La Palmie. Wszystkie informacje dostępne są w różnych językach. Istnieje również możliwość skorzystania z usług przewodnika, co może okazać się świetną opcją dla zwiedzających, którzy chcą zgłębić historię skrywaną w tym pięknym muzeum. W nowoczesnych i odnowionych salach znajdują się eksponaty oraz interesujące panele interaktywne. Bez wątpienia niezwykłym doświadczeniem jest wejście statek uziemiony w samym sercu stolicy, aby przechadzając się po jego pokładzie móc odkrywać ekscytującą historię.

Isla La Palma

Dla zapoznania się z całą dostępną i zaktualizowaną informacją ma temat rozkładów jazdy, rezerwacji, lokalizacji i danych kontaktowych przejdź do oficjalnej strony internetowej.

PRZEJDŹ DO STRONY INTERNETOWEJ
sí

sí

ODKRYJ