La Correa del Almendro

Spokojny hotel w górnej części Arona
Gałązki lawendy w pokojach, sałatki z dodatkiem kwiatów, wiadomości przy śniadaniu umilające każdy dzień, ekologiczny ogród... Te szczegóły sprawiają, że La Correa del Almendro w Arona, na południu Teneryfy, ma w sobie coś wyjątkowego. Ten hotel agroturystyczny jest tak inspirujący jak widok kwitnących drzew migdałowych, stolika i kłutego krzesła przy starej wierzbie, idealnego miejsca na lekturę, czy urzekających zakamarków wśród wilczomleczy i sosen porastających jego ogromny teren.
Pokoje z dużymi balkonami i dania kanaryjskie
Czyste powietrze gwarantuje regeneracyjny sen w dowolnym z sześciu pokoi. Mieszczące się w spichrzu są wyjątkowe, jak domy dla lalek z przestronnymi balkonami, zaś pokoje położone w dolnej części wychodzą na patio oraz basen otoczony murami i żywopłotem. W La Correa del Almendro wszystko znajduje nowe zastosowanie: hotelowe meble poddane tuningowi z nutką elegancji, oraz, przede wszystkim, niesamowite smaki. Przepisy kuchni kanaryjskiej, zinterpretowane na nowo z dbałością, oraz inne - wegańskie lub wegetariańskie -, które gość może zamówić z rana.
Parking
Restaurant
WiFi
Pool
Localidad
Arona

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Używaj wody i klimatyzacji w pokoju hotelowym w sposób odpowiedzialny. Unikaj codziennej wymiany ręczników i pościeli, jeśli nie jest to konieczne.
- Używaj koszy na śmieci i segreguj śmieci przez wrzuceniem do właściwego pojemnika. Nie wyrzucaj niedopałków na ziemię.
- Niech Twój pobyt w instalacjach hotelowych będzie odpowiedzialny! Postępuj zgodnie z instrukcjami danego miejsca noclegowego.
- Uszanuj fakt, że inne osoby, które zatrzymały się w danym hotelu, chcą odpocząć.
Tagi
Etiquetas
1
262
262
10045