Hotel Los Realejos

Wiejska rezydencja z apartamentami na północy Teneryfy

Każdy pokój to apartament z salonem, kuchnią i oszkloną galerią, wychodzącą na patio, z którego można podziwiać piękno północnej Teneryfy. W sumie pięć obszernych i pełnych kolorytu pokoi, które nawiązują do różnych kwiatów i, jak choćby w przypadku apartamentu Lawenda, kryją niespodzianki w postaci wanny w stylu retro na żeliwnych nogach. Ta XVII-wieczna rezydencja przekształcona w hotel agroturystyczny Los Realejos, nie tylko gwarantuje spokojny pobyt, pełen uroku i w dobrej lokalizacji, ale także wspaniałe, apetyczne śniadania w rozmiarze XXL.

Nocleg dla dzieci powyżej 14 lat w Los Realejos

Zaraz po wejściu znajdziemy się na otoczonym żółtymi murami patio, z fotelami uszakami w stylu vintage; draceną smoczą oraz okazałymi schodami z sosny kanaryjskiej, ozdobionymi narzędziami rolniczymi; które prowadzą do apartamentów. Jeśli mielibyśmy wyróżnić jeszcze dwa miejsca, należałoby wspomnieć o sali, w której podawane są śniadania i podwieczorki - zawsze jest tu kawa, soki i ciasteczka - oraz małym basenie z tarasem. Nie należy zapominać też o tym, że kolację podaje się na życzenie oraz że jest to hotel dla dorosłych i dzieci powyżej 14 lat.

Room service
Trekking routes
WiFi
Pool
Localidad
Los Realejos

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Używaj wody i klimatyzacji w pokoju hotelowym w sposób odpowiedzialny. Unikaj codziennej wymiany ręczników i pościeli, jeśli nie jest to konieczne.
- Używaj koszy na śmieci i segreguj śmieci przez wrzuceniem do właściwego pojemnika. Nie wyrzucaj niedopałków na ziemię.
- Niech Twój pobyt w instalacjach hotelowych będzie odpowiedzialny! Postępuj zgodnie z instrukcjami danego miejsca noclegowego.
- Uszanuj fakt, że inne osoby, które zatrzymały się w danym hotelu, chcą odpocząć.
Tagi
Etiquetas
1
262
262
10045