Hotel Finca San Juan

Wiejskie domki w centrum San Juan de la Rambla

Na pierwszy rzut oka może wydawać się, że to drugie mieszkanie, a może nawet dom krewnych, których odwiedzamy na kilka dni. Takie wrażenie sprawia hotel Finca San Juan, położony w San Juan de la Rambla, pięknej miejscowości w północnej części Teneryfy. Typowe hotelowe domki, z gankami wspartymi na białych kolumnach i małymi ogródkami od frontu, naszą nazwy: Tenerife, La Palma, La Gomera i El Hierro. Wszystkie spowite przyjemną atmosferą spokoju, zupełnie jak w cichej dzielnicy rezydencjalnej.

Spożyj najlepszy brunch w Los Silos

Smakosze, którzy nie przepuszczą żadnej okazji, mają wielkie szczęście, ponieważ w Finca San Juan brunch to prawdziwa instytucja: jajecznica, świeżo przygotowane naleśniki, sery lub bawarskie parówki... Wszystko z wyrazistym smakiem, jak nakazuje niemiecka tradycja, i pokaźnych rozmiarów, podawane także na tarasie w pokoju. Po odkryciu tego błogosławieństwa można skorzystać z podgrzewanego basenu, nawet jeśli nie jest się gościem, i wygrzewać się na tarasie, podziwiając Teide. Czy jest ktoś, kto nie chciałby tu powrócić?

Gym
Parking
Restaurant
Room service
WiFi
Pool
Spa
Localidad
San Juan de La Rambla

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Używaj wody i klimatyzacji w pokoju hotelowym w sposób odpowiedzialny. Unikaj codziennej wymiany ręczników i pościeli, jeśli nie jest to konieczne.
- Używaj koszy na śmieci i segreguj śmieci przez wrzuceniem do właściwego pojemnika. Nie wyrzucaj niedopałków na ziemię.
- Niech Twój pobyt w instalacjach hotelowych będzie odpowiedzialny! Postępuj zgodnie z instrukcjami danego miejsca noclegowego.
- Uszanuj fakt, że inne osoby, które zatrzymały się w danym hotelu, chcą odpocząć.
Tagi
Etiquetas
1
262
262
10045