Hotel El Nogal Boutique & Spa

Posiadłość XVIII-wieczna zamieniona w hotel agroturystyczny, na południu Teneryfy

Już na pierwszy rzut oka prezentuje się wspaniale. Hotel El Nogal Boutique & Spa jest bardzo dostojny, a w jego murach kryje się bogata historia. Ta rodzinna posiadłość pochodząca z XVIII wieku, położona wśród gór na południu Teneryfy i przekształcona w ośrodek agroturystyczny, zaskakuje nas od pierwszego momentu. Rozległe patio, okalane ogrodami, wita gości w wyjątkowym otoczeniu przyrodniczym. Jesteśmy w górach Vilaflor, gminie najwyżej położonej w Hiszpanii, która ma do zaoferowania wiele atrakcji natury.

Odpoczynek i relaks w spa El Nogal

Jego wnętrze również nie zawodzi. Marmur skupia na sobie całą uwagę w imponującym holu wejściowym, wspartym na kamiennych kolumnach. Dobry gust panuje także w 42 pokojach hotelowych. Wytworne i wyjątkowo przytulne pokoje wyposażone są we wszelkie udogodnienia. Śniadanie zazwyczaj podawane jest w bardzo oryginalnej rustykalnej sali, na środku której mieści się kolekcja antyków, a przy sprzyjającej aurze, na tarasie. Kolejnym punktem programu są spacery po bajecznych szlakach albo relaks wśród bąbelków w spa. Trzeba przyznać, że to godny polecenia plan.

Parking
Restaurant
Room service
WiFi
Pool
Spa
Localidad
Vilaflor

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Używaj wody i klimatyzacji w pokoju hotelowym w sposób odpowiedzialny. Unikaj codziennej wymiany ręczników i pościeli, jeśli nie jest to konieczne.
- Używaj koszy na śmieci i segreguj śmieci przez wrzuceniem do właściwego pojemnika. Nie wyrzucaj niedopałków na ziemię.
- Niech Twój pobyt w instalacjach hotelowych będzie odpowiedzialny! Postępuj zgodnie z instrukcjami danego miejsca noclegowego.
- Uszanuj fakt, że inne osoby, które zatrzymały się w danym hotelu, chcą odpocząć.
Tagi
Etiquetas
1
262
262
10045