Hotel Cuatro Esquinas

Emblematyczne miejsca noclegowe na południu Teneryfy

Mury ze zwietrzałego kamienia, bujna bugenwilla porastająca łuk wejściowy, drzwi i okna w odcieniu kobaltowego błękitu oraz wiklinowe fotele zachęcające do dłuższej pogawędki - jedyne, co można zrobić, to poddać się urokowi tego miejsca. Takie jest patio Hotelu Cuatro Esquinas, na południu Teneryfy, rezydencji liczącej dwa wieki historii położonej na starówce San Miguel de Abona, roztaczającej zniewalający urok, który zapewnia jedynie upływ czasu.

Piękne patio z tarasem w San Miguel de Abona

Chociaż dusza hotelu znajduje się na patio - z tarasem położonym na dawnym stawie usytuowanym obok piwiarni - wyłożony płytkami cementowymi korytarz, prowadzący do siedmiu pokoi i ozdobiony drewnianymi konsolami oraz zabytkowymi krzesłami thonetowskimi, jest jego kolejnym plusem. Jeśli dodajmy jeszcze, że jest położony w centrum przy brukowanej ulicy i w pobliżu wiejskiego kościółka, pozostanie już tylko wspomnieć, że podają tu pyszne domowe jedzenie, serwują najlepsze lokalne wina i robią dżemy, które można zabrać ze sobą do domu.

Parking
Restaurant
Room service
Localidad
San Miguel de Abona

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Używaj wody i klimatyzacji w pokoju hotelowym w sposób odpowiedzialny. Unikaj codziennej wymiany ręczników i pościeli, jeśli nie jest to konieczne.
- Używaj koszy na śmieci i segreguj śmieci przez wrzuceniem do właściwego pojemnika. Nie wyrzucaj niedopałków na ziemię.
- Niech Twój pobyt w instalacjach hotelowych będzie odpowiedzialny! Postępuj zgodnie z instrukcjami danego miejsca noclegowego.
- Uszanuj fakt, że inne osoby, które zatrzymały się w danym hotelu, chcą odpocząć.
Tagi
Etiquetas
1
262
262
10045