Hotel Costa Salada

Urokliwy ośrodek agroturystyczny na wybrzeżu La Laguna

Strefa "relaxed", nadająca się jedynie dla tych, którzy potrzebują dużej dawki spokoju i spektakularnych widoków fal morskich uderzających o brzeg. Położony na północy Teneryfy, hotel agroturystyczny Costa Salada to dom na wybrzeżu, o którym marzy każdy; gdzie spacerując wśród plantacji bananów i zażywając sjesty przy basenie zapomina się o napięciu. Sam przeciw morzu, jego ciemna fasada ozdobiona kamiennym gankiem i zielonymi balkonami pochyla się nad wybrzeżem Tejina. Spokojna oaza, pozwalająca zapomnieć o świecie.

Basen z wodą morską, altana i słoneczny taras

Tutaj łatwo jest się zapomnieć. Po przekroczeniu żelaznej bramy i straceniu z oczu ogromnej plantacji bananów, trzeba zejść w dół przez recepcję, aż pojawi się przed nami ten 12-pokojowy hotel, zdolny wyeliminować stres, dzięki basenowi z morską wodą, pelargoniami i altaną zwróconą ku Oceanowi Atlantyckiemu. Ten orzeźwiający zakątek znajduje się w pobliżu słonecznego tarasu, wybornego czy to do spożycia posiłku, czy zatopienia się w lekturze, i bardziej oddalonego od strefy "chill out", która udostępniana jest tylko latem.

Restaurant
Room service
Pool
Localidad
San Cristóbal de La Laguna

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Używaj wody i klimatyzacji w pokoju hotelowym w sposób odpowiedzialny. Unikaj codziennej wymiany ręczników i pościeli, jeśli nie jest to konieczne.
- Używaj koszy na śmieci i segreguj śmieci przez wrzuceniem do właściwego pojemnika. Nie wyrzucaj niedopałków na ziemię.
- Niech Twój pobyt w instalacjach hotelowych będzie odpowiedzialny! Postępuj zgodnie z instrukcjami danego miejsca noclegowego.
- Uszanuj fakt, że inne osoby, które zatrzymały się w danym hotelu, chcą odpocząć.
Tagi
Etiquetas
1
262
262
10045