Hotel Caserío de Los Partidos

Nocleg na obszarze chronionego krajobrazu wiejskiego Parque Rural de Teno

W prezentacji El Caserío de Los Partidos, oprócz opisu, że jest to wyjątkowy zakątek w tak cudownej okolicy wiejskiej jaką jest − niezaprzeczalnie − obszar chronionego krajobrazu wiejskiego Parque Rural de Teno, nie powinno zabraknąć informacji o tym, że nie trzeba tu wcześnie wstawać. A to dlatego, że w tym hotelu agroturystycznym na północnym-zachodzie Teneryfy śniadanie podaje się, gdy klient sobie tego zażyczy. To kolejny luksus, który należy dodać do spania między kamiennymi murami XVII-wiecznymi, oddychania czystym powietrzem oraz znikania, z plecakiem na ramieniu, pośród przyrody.

Nocleg na łonie przyrody na wysokości 1000 metrów

Po 400 metrach drogi gruntowej, wśród traw wynurza się domostwo, jakby oprawione ramką przez sylwetkę Teide. W jego kamiennych murach i na wysokości ponad 1000 metrów zagwarantowany jest dobry sen, zwłaszcza po kontemplacji zachwycających stawów Lagos de Erjos lub pokrytych kwieciem drzew migdałowych w Santiago de Teide, do których można dotrzeć bezpośrednio z hotelu. A na zakończenie dnia, kolacja złożona z mięsa przygotowanego w piecu opalanym drewnem oraz nugatowy pudding.

Restaurant
Room service
Localidad
El Tanque

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
  • Używaj wody i klimatyzacji w pokoju hotelowym w sposób odpowiedzialny. Unikaj codziennej wymiany ręczników i pościeli, jeśli nie jest to konieczne.
  • Używaj koszy na śmieci i segreguj śmieci przez wrzuceniem do właściwego pojemnika. Nie wyrzucaj niedopałków na ziemię.
  • Niech Twój pobyt w instalacjach hotelowych będzie odpowiedzialny! Postępuj zgodnie z instrukcjami danego miejsca noclegowego.
  • Uszanuj fakt, że inne osoby, które zatrzymały się w danym hotelu, chcą odpocząć.
Tagi
Etiquetas
1
262
262
10045