Hotel Bentor

Hotel w historycznej części Los Realejos

Po pozostawieniu w tyle XVIII-wiecznego kościoła La Concepción, po prawej stronie pojawia się tradycyjna rezydencja, pochodząca z roku 1800. Grube mury wejścia, w którym powieszono obrazy z lokalnymi pejzażami, dają wyobrażenie o tym, co znajdziemy wewnątrz: piękne patio wewnętrzne; pokoje, które po poddaniu gruntownej renowacji nie straciły aury sędziwości, oraz mnóstwo spokoju, ponieważ, pomimo położenia w samym sercu starówki Los Realejos, na północy Teneryfy, hotel agroturystyczny Bentor jest bardzo cichy.

Taras z basenem i widok na wąwóz Godínez

Wszystko jest pod ręką. Hol wejściowy prowadzi na patio. Tu znajduje się mała sala z nowoczesnymi meblami, pośrodku kamiennych murów i paproci, prowadząca do knajpki, gdzie - z wyjątkiem bardzo słonecznych dni - podawane są posiłki (lepiej nie opierać się tutejszym jajecznicom ani smażonemu serowi). Drewniane schody wiodą ku jasnemu, oszklonemu korytarzowi, przy którym znajdują się stare pokoje, przestronne i kryte poddaszowymi sufitami. Nowoczesne znajdują się na zewnątrz, blisko basenu i pod tarasem wychodzącym na wąwóz Godínez .

Restaurant
Room service
WiFi
Pool
Localidad
Los Realejos

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Używaj wody i klimatyzacji w pokoju hotelowym w sposób odpowiedzialny. Unikaj codziennej wymiany ręczników i pościeli, jeśli nie jest to konieczne.
- Używaj koszy na śmieci i segreguj śmieci przez wrzuceniem do właściwego pojemnika. Nie wyrzucaj niedopałków na ziemię.
- Niech Twój pobyt w instalacjach hotelowych będzie odpowiedzialny! Postępuj zgodnie z instrukcjami danego miejsca noclegowego.
- Uszanuj fakt, że inne osoby, które zatrzymały się w danym hotelu, chcą odpocząć.
Tagi
Etiquetas
1
262
262
10045