Hotel agroturystyczny Senderos de Abona

Dom rustykalny na starym mieście w Granadilla de Abona

Dzwony kościoła w Granadilla, znajdującego się tuż za nim, wyznaczają rytm dnia w Senderos de Abona, hoteliku mieszczącym się w krzykliwie żółtym budynku z pelargoniami w oknach, wznoszącym się na starówce miasteczka, na południu Teneryfy. Tradycyjny i elegancki jednocześnie, posiada wiele małych zakamarków na tarasie i patio, gdzie najlepiej zmrużyć oczy i wygrzewać się na słońcu. Tu nie ma miejsca dla pośpiechu, znajdziesz tu relaks, dobre jedzenie i okazje do spacerów.

Różne pokoje i restauracja El Terrero

Chociaż główne pokusy hotelowe znajdują się pod gołym niebem, wśród drzew pomarańczowych, cytrynowych i awokado, przy fontannie i basenie, pokoje w Senderos de Abona są prawdziwymi perełkami. Odnowione stare meble sprawiają, że są wyjątkowe. Faktycznie, każdy z 17 pokoi jest inny. Zaś, aby zjeść królewską ucztę po pokonaniu jednego z okolicznych szlaków, najlepiej zrobić to w otoczeniu kamienia, drewnianych belek i kwiatów. W hotelowej restauracji, El Terrero, podawane są soki naturalne, dania kuchni kanaryjskiej, lokalne wino i przepyszne torty.

Restaurant
Room service
WiFi
Pool
Localidad
Granadilla de Abona

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Używaj wody i klimatyzacji w pokoju hotelowym w sposób odpowiedzialny. Unikaj codziennej wymiany ręczników i pościeli, jeśli nie jest to konieczne.
- Używaj koszy na śmieci i segreguj śmieci przez wrzuceniem do właściwego pojemnika. Nie wyrzucaj niedopałków na ziemię.
- Niech Twój pobyt w instalacjach hotelowych będzie odpowiedzialny! Postępuj zgodnie z instrukcjami danego miejsca noclegowego.
- Uszanuj fakt, że inne osoby, które zatrzymały się w danym hotelu, chcą odpocząć.
Tagi
Etiquetas
1
262
262
10045