Hotel agroturystyczny Fonda Central

Wyjątkowy hotel w miejscowości Adeje

Poszukujący prostego, spokojnego hotelu w stylu rustykalnym z zamiarem zwiedzenia miasteczka Adeje na południu Teneryfy, dotarli na właściwe miejsce: hotel Fonda Central. W tym XVIII-wiecznym, poddanym renowacji domu wielobarwne ściany i kamienie współgrają z babcinymi fotelami na biegunach, wezgłowiami kutymi z żelaza i starymi maszynami do szycia. W rezultacie otrzymujemy zabawny galimatias, tworzący niewyszukany i tradycyjny klimat, któremu nikt nie może się oprzeć.

Usługi tłumaczy i kawiarnia

Zakwaterowanie w tym miejscu oznacza zamieszkanie w samym sercu Adeje, przy zapełnionej barami ulicy Grande, prawie przy samej parafii Santa Úrsula, której sklepienie wykonano w stylu mudejar. Otoczona historią Fonda Central posiada także taras, kawiarnię oraz, w razie potrzeby, oferuje niezwykle użyteczne usługi tłumaczy. Na dodatek, właściciel czasami schlebia swym klientom, zapraszając na obiad w Caleta de Adeje, zatoczce z krystalicznie czystą wodą i dobrymi rybami.

Restaurant
Localidad
Adeje

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Używaj wody i klimatyzacji w pokoju hotelowym w sposób odpowiedzialny. Unikaj codziennej wymiany ręczników i pościeli, jeśli nie jest to konieczne.
- Używaj koszy na śmieci i segreguj śmieci przez wrzuceniem do właściwego pojemnika. Nie wyrzucaj niedopałków na ziemię.
- Niech Twój pobyt w instalacjach hotelowych będzie odpowiedzialny! Postępuj zgodnie z instrukcjami danego miejsca noclegowego.
- Uszanuj fakt, że inne osoby, które zatrzymały się w danym hotelu, chcą odpocząć.
Tagi
Etiquetas
1
262
262
10045