Finca La Raya

Spokojny hotel na pobyt w Güímar

Nie ma telewizora. Nie ma też radia. Jedynym dźwiękiem, jaki usłyszysz w Finca la Raya, będą odgłosy ptaków i żab przemierzających swobodnie okolice stawu, obok ogromnego, rozłożystego drzewa awokado. Aby znaleźć ten mały, ale robiący duże wrażenie, hotel położony w południowo-wschodniej części Teneryfy, trzeba dotrzeć do dzielnicy La Hoya w Güímar. Tam wznosi się pośród egzotycznych drzew owocowych, takich jak czapetka jambos czy goździkowiec jednokwiatowy, które użyczyły nazwy pokojom hotelowym.

Suite Drago z balkonem, uprawami tarasowymi i górami

Wyróżniające się na tle musztardowej fasady schody prowadzą na położony przy jadalni ganek, gdzie podaje się śniadania złożone z domowych ciast i dżemów -dyniowo-pomarańczowy jest znakomity-oraz przygotowane z wielką dbałością kolacje. Zabawne są namalowane fałszywe okna, pozostałości anglikańskiej kaplicy oraz pufy dla dzieci. Urzeka zaś suite Drago z widokiem na wiekową dracenę smoczą, zakorzenioną u podnóża wąwozu, i wyjściem na taras z panoramą gór i upraw tarasowych. Samo piękno i spokój.

Parking
Room service
WiFi
Localidad
Güímar

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
  • Używaj wody i klimatyzacji w pokoju hotelowym w sposób odpowiedzialny. Unikaj codziennej wymiany ręczników i pościeli, jeśli nie jest to konieczne.
  • Używaj koszy na śmieci i segreguj śmieci przez wrzuceniem do właściwego pojemnika. Nie wyrzucaj niedopałków na ziemię.
  • Niech Twój pobyt w instalacjach hotelowych będzie odpowiedzialny! Postępuj zgodnie z instrukcjami danego miejsca noclegowego.
  • Uszanuj fakt, że inne osoby, które zatrzymały się w danym hotelu, chcą odpocząć.
Tagi
Etiquetas
1
262
262
10045