El Patio

Spektakularny kameralny dwór otoczony bananowcami

Znajdujący się na północno-wschodnim wybrzeżu Teneryfy hotel El Patio zdecydowanie przekracza wyobrażenia, jakie można mieć o tak wyjątkowym miejscu. Tej kameralny dwór, którego historia sięga pięciu wieków, otoczony jest ogromnymi połaciami pól bananowych, pełnych ścieżek zachęcających, aby się w nie zapuścić i szukać odprężenia. Idealne miejsce na krótki wypad z dala od codzienności, oddalone jedynie o pięć minut samochodem od rybackiego miasteczka Garachico, pełnego uroczych zakątków.

Hotel z centralnym dziedzińcem i drzewami palmowymi w Garachico

Główny budynek hotelu, w którym umieszczone są pokoje bez zbytniego przepychu, ale z pięknymi widokami, znajduje się w samym środku wspaniałego centralnego dziedzińca - duszy tego miejsca - gdzie kolosalne drzewa palmowe i stuletnie smocze draceny oferują gościom cień i spokój. Dzień jednak upływa tutaj szybciej niż można by przypuszczać: spacery między bananowcami, odpoczynek nad basenem, to tylko niektóre z możliwości. W pobliżu znajduje się też niewielka zatoczka, zachęcająca do kąpieli. Mimo, że w hotelu nie codziennie serwuje się kolacje, goście mogą skorzystać z oferty godnych polecenia pobliskich restauracji.

Parking
Restaurant
Trekking routes
WiFi
Pool
Localidad
Garachico

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Używaj wody i klimatyzacji w pokoju hotelowym w sposób odpowiedzialny. Unikaj codziennej wymiany ręczników i pościeli, jeśli nie jest to konieczne.
- Używaj koszy na śmieci i segreguj śmieci przez wrzuceniem do właściwego pojemnika. Nie wyrzucaj niedopałków na ziemię.
- Niech Twój pobyt w instalacjach hotelowych będzie odpowiedzialny! Postępuj zgodnie z instrukcjami danego miejsca noclegowego.
- Uszanuj fakt, że inne osoby, które zatrzymały się w danym hotelu, chcą odpocząć.
Tagi
Etiquetas
1
262
262
10045