El Navío

Nocleg pośród plantacji bananów

Jest położony w samym sercu pól, ale z widokiem na morze. Aby go znaleźć, trzeba pokonać wiele drugorzędnych dróg, docierając do Alcalá, miasteczka na południowym wybrzeżu Teneryfy, a następnie skręcić w prawo, o czym informuje drogowskaz. Pomimo swej nazwy, hotel agroturystyczny El Navío (statek) jest otoczony plantacjami bananów, czystym powietrzem i małymi czarownymi zatoczkami; jest miejscem relaksu i ciszy, zakłócanej jedynie sympatycznym bekiem kóz czy gdakaniem kur na fermie.

Pokoje z widokiem na wyspę La Gomera

Słońce dociera do 11 pokoi, które mają postać małych przylegających do siebie domków z balkonami, z których możemy podziwiać zachody słońca i zapierające dech w piersi widoki na wyspę La Gomera. Można spacerować po patiach, wśród doniczek z kwiatami; spożywać pyszne śniadania na tarasie lub pokonywać ścieżkę wiodącą na plażę. Wszystko płynie tu naturalnym rytmem i spotykamy się z miłymi gestami, jak choćby zostawianie zawsze w wejściu pysznych bananów dla gości.

Parking
Restaurant
Room service
WiFi
Pool
Localidad
Guía De Isora

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Używaj wody i klimatyzacji w pokoju hotelowym w sposób odpowiedzialny. Unikaj codziennej wymiany ręczników i pościeli, jeśli nie jest to konieczne.
- Używaj koszy na śmieci i segreguj śmieci przez wrzuceniem do właściwego pojemnika. Nie wyrzucaj niedopałków na ziemię.
- Niech Twój pobyt w instalacjach hotelowych będzie odpowiedzialny! Postępuj zgodnie z instrukcjami danego miejsca noclegowego.
- Uszanuj fakt, że inne osoby, które zatrzymały się w danym hotelu, chcą odpocząć.
Tagi
Etiquetas
1
262
262
10045