Hotel Finca de La Florida

Najpiękniejsze widoki La Gerii

W eleganckim stylu hotelu agroturystycznego Finca de La Florida, położonego w centralnej części wyspy, odtworzona jest typowa dla Lanzarote architektura, z pewnym dodatkiem pańskości. Z należących do pokoi balkonów rozciąga się chroniony krajobraz La Gerii: ogromne połacie rosnących na wulkanicznej lawie winnic, ciągnące się aż po horyzont. Ten spektakularny naturalny obszar chroniony, istniejący na wulkanicznej ziemi, stanowi część Parku Narodowego Timanfaya, ogłoszonego Światowym Dziedzictwem Kultury.

Lokalne specjały w restauracji należącej do Finca de La Florida

Bez wątpienia znakiem rozpoznawczym tego hotelu są dwie boczne werandy będące częścią biało-zielonej fasady. Słoneczne pokoje urządzone są w rustykalnym stylu i oferują piękne widoki. Jednak w tylnej części gospodarstwa kryje się jego największy walor - niezwykły ogród pełen drzew palmowych i owocowych, otaczający basen dla dorosłych i dla dzieci, a nawet minigolf. Kolejną zaletą jest przyjemna i skromnie wyposażona restauracja, w której delektować się można lokalnymi specjałami lub zagłębić w lekturze w znajdującej się tam sali z kominkiem.

Gym
Parking
Restaurant
Room service
WiFi
Pool
Localidad
San Bartolomé

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Używaj wody i klimatyzacji w pokoju hotelowym w sposób odpowiedzialny. Unikaj codziennej wymiany ręczników i pościeli, jeśli nie jest to konieczne.
- Używaj koszy na śmieci i segreguj śmieci przez wrzuceniem do właściwego pojemnika. Nie wyrzucaj niedopałków na ziemię.
- Niech Twój pobyt w instalacjach hotelowych będzie odpowiedzialny! Postępuj zgodnie z instrukcjami danego miejsca noclegowego.
- Uszanuj fakt, że inne osoby, które zatrzymały się w danym hotelu, chcą odpocząć.
Tagi
Etiquetas
3
262
262
10045