Finca Tomaren

Wspaniałe wille w indonezyjskim klimacie w La Geria

Aby natknąć się na Finca Tomaren, trzeba przedzierać się wśród strumieni lawy materiału piroklastycznego i popiołów wulkanicznych w La Geria, w centralnej części wyspy Lanzarote. W tej cudownej oazie, od momentu przebudzenia aż do zaśnięcia, towarzyszą ci niezmiennie trzy elementy: całkowita prywatność; wszechobecność figur Buddy i klimatu zen, który tworzą cisza, piękne meble sprowadzone z Jawy, marokańskie kilimy i joga, oraz zawsze enigmatyczny krajobraz tej pełnej wulkanów wyspy.

Kąpiele w basenie powstałym w naturalnej formacji wulkanicznej

Do magnetyzmu tego relaksującego otoczenia - którego można doświadczyć jedynie, jeśli jest się tu zakwaterowanym - przyczyniają się tysiące zakątków, w których można się zaszyć, prawie nie spotykając żywej duszy; wyjątkowy horyzont lawy i winorośli oraz, naturalnie, 11 intymnych i cichych willi o indonezyjskich nazwach. Schody z wulkanicznych kamieni prowadzą do jednego z najbardziej niesamowitych miejsc w hotelu: podgrzewanego basenu - jeziora, spoczywającego wewnątrz naturalnej formacji wulkanicznej o nazwie jameo, pośród altan, palm i drzew owocowych. To tak, jakby sięgnąć nieba.

Parking
Restaurant
Room service
Trekking routes
WiFi
Pool
Localidad
San Bartolomé

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Używaj wody i klimatyzacji w pokoju hotelowym w sposób odpowiedzialny. Unikaj codziennej wymiany ręczników i pościeli, jeśli nie jest to konieczne.
- Używaj koszy na śmieci i segreguj śmieci przez wrzuceniem do właściwego pojemnika. Nie wyrzucaj niedopałków na ziemię.
- Niech Twój pobyt w instalacjach hotelowych będzie odpowiedzialny! Postępuj zgodnie z instrukcjami danego miejsca noclegowego.
- Uszanuj fakt, że inne osoby, które zatrzymały się w danym hotelu, chcą odpocząć.
Tagi
Etiquetas
3
262
262
10045