Hotel La Hacienda de Abajo

Odrestaurowana dawna plantacja trzciny cukrowej w Tazacorte

Odrestaurowana dawna plantacja trzciny cukrowej, pochodząca z XVII wieku, wystarczyła do stworzenia tej wysmakowanej świątyni usytuowanej w Tazacorte, w zachodniej części wyspy La Palma. Bardziej niż hotelem, posiadłość Hacienda de Abajo jest szlachecką rezydencją bogatą w dzieła sztuki, a jednocześnie pozostającą na bieżąco z technologią. Zamiłowanie do szczegółów oraz gościnność - motto domu, towarzyszą nam na każdym kroku. Zatrzymanie się w tym miejscu, mającym bezsprzecznie wielką wartość, jest prawdziwym uśmiechem losu dla miłośników dobrego smaku.

Odpoczynek dla dorosłych w otoczeniu sztuki, gobelinów i porcelany

La Hacienda de Abajo to hotel, muzeum i ogrody. Za jego bramami znajduje się niezwykle wyszukany teren, przeznaczony tylko dla dorosłych. Cztery tradycyjne rezydencje otaczają ogród pełen egzotycznych roślin, pośród plantacji bananów. Karta niezwykle eleganckiej restauracji zawiera dania z bananów - miejscowych owoców. Chociaż opuszczenie pokoju przychodzi z wielkim trudem – ich łóżka są niemalże dziełami sztuki –, można zwiedzić z przewodnikiem cenną kolekcję gobelinów, dzieł sztuki oraz orientalnej porcelany; jest też basen przypominający staw.

Parking
Restaurant
Room service
Trekking routes
WiFi
Pool
Spa

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Używaj wody i klimatyzacji w pokoju hotelowym w sposób odpowiedzialny. Unikaj codziennej wymiany ręczników i pościeli, jeśli nie jest to konieczne.
- Używaj koszy na śmieci i segreguj śmieci przez wrzuceniem do właściwego pojemnika. Nie wyrzucaj niedopałków na ziemię.
- Niech Twój pobyt w instalacjach hotelowych będzie odpowiedzialny! Postępuj zgodnie z instrukcjami danego miejsca noclegowego.
- Uszanuj fakt, że inne osoby, które zatrzymały się w danym hotelu, chcą odpocząć.
Tagi
Etiquetas
5
262
262
10045