Hotel Rural Las Longueras

Hotel otoczony lasami niedaleko wybrzeża

Mimo, że jest on położony niedaleko wybrzeża Gran Canarii, hotel Las Longueras jest ostoją dla gości, którzy preferują spokój, dla turystów, którzy uciekają od konwencji lub dla tych, którzy poszukują leśnej ciszy. Ten kolonialny dwór z końca XIX wieku wznosi się ponad plantacjami owoców, bananowców i wielowiekowych drzew. Koncepcja luksusu jest tutaj równie nieskomplikowana jak sok pomarańczowy zrobiony z pomarańczy rosnących we własnym sadzie owocowym.

Urok czerwonego domu - la Casa Roja - z doliny Agaete

Gospodarstwo znane powszechnie, jako "Casa Roja" łączy w sobie elegancję widoczną w pomieszczeniach - gdzie antyki są głównym elementem dekoracji - z komfortem obszernych, całkowicie wyposażonych pokoi. W imponującej scenerii gór, otoczony drzewami palmowymi i krzewami bugenwilli znajduje się basen. To właśnie w dolinie Agaete, przepięknym zakątku natury, zbiegają się ścieżki wychodzące z hotelowych plantacji. Poszukujący wybrzeża znajdą je oddalone jedynie o dwa kilometry od hotelu, w porcie rybackim Las Nieves.

Parking
Pool
Localidad
Valle de Agaete

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
  • Używaj wody i klimatyzacji w pokoju hotelowym w sposób odpowiedzialny. Unikaj codziennej wymiany ręczników i pościeli, jeśli nie jest to konieczne.
  • Używaj koszy na śmieci i segreguj śmieci przez wrzuceniem do właściwego pojemnika. Nie wyrzucaj niedopałków na ziemię.
  • Niech Twój pobyt w instalacjach hotelowych będzie odpowiedzialny! Postępuj zgodnie z instrukcjami danego miejsca noclegowego.
  • Uszanuj fakt, że inne osoby, które zatrzymały się w danym hotelu, chcą odpocząć.
Tagi
Etiquetas
2
262
262
10045