Hotel El Mondalón

Kwatera agroturystyczna blisko stolicy Las Palmas

Prostota linii tego hotelu na Gran Canarii sprawia, że wszystko jest tu pełne harmonii. Nawet czerwone koce łóżek idealnie równo spoczywają na dziewiczo białych narzutach. Niczego nie brakuje w tej małej wiejskiej twierdzy z luksusowymi pokojami, położonej na północnym-wschodzie wyspy. Są tu stawy, stajnie, podgrzewany basen, piwnica winiarska, a nawet ferma ze zwierzętami. A przysłowiowa wisienka? Ogromny teren z drzewami i winoroślą, na którym dzieci mogą biegać i bawić się do upadłego.

Posiadłość w kalderze Bandama

Przywarte do zbocza górskiego i osłonięte kamiennym murem, te dawne zabudowania wiejskie, niskie i prostokątne, nie zakłócają krajobrazu. Wręcz przeciwnie, oddają hołd rustykalnemu minimalizmowi, przejawiającemu się drewnianymi gankami krytymi dachówką, grubymi murami oraz idealnie wyrównanymi ogrodami, pozostającymi w zgodzie z otoczeniem, kalderą Bandama, do której prowadzi droga wychodząca z hotelu. Choć restauracja jest bardzo dobra, nic nie może się równać ze śniadaniami na ganku i piątkowymi grillami.

Gym
Parking
Restaurant
Room service
Trekking routes
WiFi
Pool
Spa
Localidad
Los Hoyos

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Używaj wody i klimatyzacji w pokoju hotelowym w sposób odpowiedzialny. Unikaj codziennej wymiany ręczników i pościeli, jeśli nie jest to konieczne.
- Używaj koszy na śmieci i segreguj śmieci przez wrzuceniem do właściwego pojemnika. Nie wyrzucaj niedopałków na ziemię.
- Niech Twój pobyt w instalacjach hotelowych będzie odpowiedzialny! Postępuj zgodnie z instrukcjami danego miejsca noclegowego.
- Uszanuj fakt, że inne osoby, które zatrzymały się w danym hotelu, chcą odpocząć.
Tagi
Etiquetas
2
262
262
10045