Hacienda del Buen Suceso

Ekskluzywna hacjenda w północnej części Gran Canarii

Będąc niegdyś plantacją markizów nie dziwnym jest, że z każdego jej zakątka emanuje dobry gust i dystynkcja. W północnej części Gran Canarii, ponad otaczającymi ją plantacjami bananowców, wznosi się Hacienda del Buen Suceso z majestatyczną werandą o kamiennych łukach, żółtymi ścianami i klimatyzowanym basenem na świeżym powietrzu. Ta ostoja w kolonialnym stylu przenosi gości do odmiennej epoki, zachęcając do wycofania się z otaczającego świata i zagłębienia w naturę. Idealne miejsce na urlop.

Pokoje z drewnianymi stropami w Arucas

Ten hotel usytuowany w Arucas zachwyca rustykalną, a zarazem elegancką atmosferą, z każdego swojego zakątka. Zimowy salon, restauracja, stary budynek z rzędem równo ułożonych na blacie kryształowych lampek, ale przede wszystkim robią wrażenie znajdujące się w nim pokoje. Każdy z nich w stylu gustawiańskim z charakterystycznymi mansardowymi drewnianymi stropami, a te, składające się z dwóch pięter mają też mały salonik i wyjście do ogrodu. Luksus obecny jest nawet w najmniejszych detalach, takich jak jacuzzi, łaźnie tureckie i niewielka, ale całkowicie wyposażona siłownia.

Gym
Parking
Restaurant
Room service
WiFi
Pool
Spa
Localidad
Arucas

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Używaj wody i klimatyzacji w pokoju hotelowym w sposób odpowiedzialny. Unikaj codziennej wymiany ręczników i pościeli, jeśli nie jest to konieczne.
- Używaj koszy na śmieci i segreguj śmieci przez wrzuceniem do właściwego pojemnika. Nie wyrzucaj niedopałków na ziemię.
- Niech Twój pobyt w instalacjach hotelowych będzie odpowiedzialny! Postępuj zgodnie z instrukcjami danego miejsca noclegowego.
- Uszanuj fakt, że inne osoby, które zatrzymały się w danym hotelu, chcą odpocząć.
Tagi
Etiquetas
2
262
262
10045