Cortijo San Ignacio Golf

Hotel w Telde inspirowany klimatem Andaluzji

W starym jezuickim klasztorze przekształconym w hotel, usytuowanym w Telde we wschodniej części Gran Canarii, urlop spędzić można nad basenem otoczonym drzewami i długimi palmami, popijając kawę, bez konieczności ciągłego spoglądania na zegarek. Cortijo San Ignacio Golf z przednią fasadą w wyraźnie kanaryjskim stylu i tylną, przywołującą Andaluzję – idealnie dobrany miks estetyczny – jest miejscem, o którym śni każdy golfista: znajdując się nieopodal 18-dołkowego pola golfowego, jest zarazem oazą zapewniającą izolację od świata zewnętrznego.

Otoczony roślinnością basen z werandą i Lounge

Każdy zakątek hotelu zachęca, aby go pokochać, a łącznie stają się idealną scenerią do kąpieli słonecznych w otoczonym roślinnością bajecznym basenie z werandą i Lounge barem. Otoczenie nakłania również do relaksu w cieniu ogromnego drzewa, które znaleźć można na centralnym dziedzińcu o kanaryjskim stylu, z charakterystycznym drewnianym balkonem i fontanną. A dla poszukujących spokoju, najlepszym miejscem do zatrzymania się jest domek, dysponujący czterema, oddalonymi od recepcji słonecznymi pokojami ze stylowymi meblami.

Golf field
Parking
Restaurant
Room service
Trekking routes
WiFi
Pool
Localidad
Telde

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Używaj wody i klimatyzacji w pokoju hotelowym w sposób odpowiedzialny. Unikaj codziennej wymiany ręczników i pościeli, jeśli nie jest to konieczne.
- Używaj koszy na śmieci i segreguj śmieci przez wrzuceniem do właściwego pojemnika. Nie wyrzucaj niedopałków na ziemię.
- Niech Twój pobyt w instalacjach hotelowych będzie odpowiedzialny! Postępuj zgodnie z instrukcjami danego miejsca noclegowego.
- Uszanuj fakt, że inne osoby, które zatrzymały się w danym hotelu, chcą odpocząć.
Tagi
Etiquetas
2
262
262
10045